Závěrečný trénink

27.06.2018

Krátké ohlédnutí za závěrečným tréninkem jarní sezóny SRKáčů...

Ve středu 27. června proběhl na klubovně SRK tradiční závěrečný trénink jarní sezóny. Pořadatelská trojice Palda, Martin a Miki tentokrát po Rychnově připravila netradiční sprint. Ten se běžel ve třech různých kategoriích. Kategorie nejmladších si nejprve svou mapu musela složit z výstřižků a následně se vydala do města s celou mapou. To ale neplatilo pro kategorie Medium a Elita. Kategorie M dostala k dispozici na papíru pouze 30 čtverečků digitálně vystřižených z OCADu. Elita to měla samozřejmě nejtěžší - dostala na papíře pouze 30 fotek s okolím kontrol. Po startu v 16:15 se všichni závodníci vydali do města, kde museli do 60 minut oběhnout co nejvíce kontrol. Kontroly byly obodovány systémem nejtěžší/nejdál je za nejvíce bodů. 

Všech 30 kontrol se podařilo orazit pouze Tomovi a Danovi Lockerovi, kteří se podělili o vítězství v elitní kategorii. Třetí skončila Míša Kosová. V kategorii Medium zvítězil Martin Morávek, o sekundu před svou sestrou Zuzanou. Na bronzové pozici se umístila Jana Šabatová. V kategorii nejmladších vyhrál Tonda Šíma před Lucii Lepšovou a Lenkou Vančurovou. Celkové výsledky jsou k dispozici v sekci ZT.

Závodu se zúčastnilo celkem 39 závodníků. Doufáme, že se Vám všem, kteří jste se zúčastnili, se náš netradiční trénink líbil. Ahoj příště!

za organizační tým Palda