Zlatonedělní sprint

18.12.2016

V neděli 18. 12. se na oddílové klubovně odehrál již 19. ročník Zlatonedělního sprintu, tentokráte však pod taktovkou Davida, který převzal pořadatelskou štafetu od Maňase a Lukiho. Závod byl oproti minulým ročníkům docela v jiném kabátu, jednalo se o paměťový scorelauf s povinným občerstvením. To znamenalo následující: vyběhnout ke stadionu, tam si zapamatovat 4 různé kontroly opravdu precizně, u každé byl na podobném objektu falešný "dvojník", pak je orazit a běžet na občerstvení v podobě teplého svařáku. Závod to byl velmi napínavý, velkým překvapením bylo odpadnutí zkušeného závodníka v podobných disciplínách,tj. Starouše a do finiše nakonec první trojice doběhla v těsném závěsu za sebou. A jak že to vlastně dopadlo?

V kategorii K zvítězila Tereza Brožková (KUO).

V kategorii L se na 1. místě umístila Lucie Brožková, těsně za ní Květa Brožková (obě KUO). Elitu opanoval Honza Šklíba, v těsném závěsu pak Milan Šabata a 3. Veronika Šklíbová (všichni 3 SRK).

Závod se setkal s kladnou odezvou, příští rok se můžete těšit na nové orientační zážitky, možná i na úplně nové sprintové mapě.